Sedatu' - Ai Grijă
De ce e vina mea, de ce sunt eu de vină? / De ce se … →
De ce e vina mea, de ce sunt eu de vină? / De ce se … →
Mă doare inima când mă gândesc la tine / Mă doare tot, știu că nu … →
Mă plimbam pe stradă / Și-atunci te-am revăzut / Erai cu el, ce mi-ai făcut … →
Pe cărarea vieții mele / Nu mai mergem amândoi, / N-ai vrut să culegi cu … →
De dor, bade, și de drag / Ți-am scris numele pe prag. / Scrie-mi-l și … →
Îmi pun inima în piesă și o las să bată / Să vă pun pe … →
De ce totul s-a terminat / Când eu te iubesc așa mult? / De ce … →
Când ai plecat, ai uitat că am fost doi, / Și-ai renunțat din prima, la … →
Îţi pare rău şi-mi ceri împăcarea. / Crezi că-i uşor să-mi uit supărarea? / Nu … →
Rup petale în vânt, / câte un „te iubesc” floare cu floare, / când, când … →